# INTERSHOW #

  #

#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #7

БОЛГАРИЯ

Название коллектива

Город

Школа за модерни танци «МЕЛОДИЯ»

Аксаково

Ансамбъл «БАЛИК», Детски фолклорен състав, Вокална група, «РИТМ» Танцова формация, Трио «THE VOICES», Габриела Пеева, Добромир Христов, Невена Галинова Ганчева, Росица Севдалинова Йосифова, Петя Миткова Аджопова, Преслав Даниелов Станчев, Кателина Василева Георгиева, Виктор Добромиров Донев, Мирослава Красимирова Кирчева, Паулина Сивкова Сивкова

Балчик

«ЕЛФИТЕ» Музикално ателие

Банкя

«ЛИДЕР» Детко-юношеска танцова формация, Детски фолклорен танцов състав, «ШКОЛА ЗА МОДЕРНИ ТАНЦИ», Балет «МЕЛАДИ», «АРЛЕКИН» Детски театър, ВГ «ВЕСЕЛИ ЩУРЧЕТА», Фондация «АРТ-МК», Студио по балетно и танцово изкуство «ФЕЕРИЯ» ансамбль, Танцово студио «КАРМА», «АНГЕЛ МОЙ» балет Богомила Цекова, Формация «СТАР ДЕНС», Детски танцов ансамбъл при СОУ Елин Пелин, Елиана Пламенова Янчева, Яна Златанова, Лилия Стоянова, Венета Костадинова, Богомила Цекова, Сияна Станева, Гергана Георгиева, Яна Стоянова, Лора Шатова, Ванеса Ивелинова Христова, Надежда Желева, Ралица Ханджиева, Виолета Душева, Николай Димитров Николаев, Ивайло Борисов Андонов, Ралица Станимирова Соколинска, Михаела Красимирова Костадинова, Ирена Атанасова Атанасова, Александра Свиленова Димитрова, Ана Мария Александрова Янакиева, Вероника Иванова Дучева, Славина Иванова Калканджиева, Габриела Радославова Колева, Лора Ивелинова Иванова, Дамяна Илиева, Златка Димитрова Димитрова, Антони Гунчев, Мария Бориславова Борисова, Тино Петров Вичев, Евгени Владимиров Димов, Андреан Стефанов, Калоян Русев Русев, Симона Пламенова Велкова, Валенсия Севастиянова Неделчева, Йоана Раичева, Мария Карева, Стефания Славчева, Бетина Добромирова, Валерия Обретенова, Неда Генкова Тенева, Георги Иванов, Сара Георгиева, Рая Георгиева, Веселина Матеева, Полина Горанова, Мария Михайлова, Виктория Минева, Атанас Борисов Атанасов, Велиана Иванова, Паолина Тодорова, Йоанна Димитрова

Варна

Школа по латино-танци и модерен балет «ЗОКИ», Хип-хоп школа «ЕЛС ДЕНС», Мариана Миланова, Виктория Стефанова

Велико Търново

Детски танцов състав «ТОШЕВЧЕ», Иванка Йорданова Дякова, Симона Йорданова Йорданова, Кристина Валентинова Христова, Александър Красимиров Енев, Михаил Йорданов Желев, Теодор Димитров Борисов

Ген.Тошево

«АЛЕКСИЯ» Модерен балет, Сдружение с нестопанска цел «ДЕЦА В ЕВРОПА», «БИСЕРЧЕТА» Музикално театральная формация, Музикална школа «ДОМИНАНТА», «КЛИМЕНТИНО» ДЕТСКИ ХОР, Калоян Иванов Колев, Ростислава Атанасова Стефанова, Михаела Сашкова Евтимова, Виолета Пламенова Иванова, Елена Стефанова Георгиева, Жени Димчева Тодорова, Женя Ивелинова Йорданова, Паола Пламенова Матеева, Момчил Миленов Димитров, Мартин Мирчев, Жулияна Тодорова Василева, Радост Георгиева, Деница Бинкова Бинева, Петя Миткова Митева, Виктория Николаева Симеонова, Илиана Красимирова Жекова, Инна Светлинова Куцарова, Полина Владимирова Семендяева, Екатерина Койчева Василева, Нанси Даниелова Георгиева, Мария Бориславова Узунова, Златена Калоянова Георгиева, Цвета Христова Христова, Радост Ивайлова Георгиева, Никола Иванов Картелов, Петя Веселинова Златева, Троян Христианов Христов, Мартин Ивелинов Мирчев, Димитър Тодоров Тодоров, Ралица Монкова Георгиева, Деян Иванов Дженков, Диляна Емилова Йорданова, Ралица Цветкова, Траян Християнов Христов, Михаела Герова Иванова, Сияна Минчева Иванова, Радослава Мариянова Маринова, Веселина Ангелова Гайдарова, Петя Валентинова Димова

Добрич

Театрален състав «ЗЛАТОПЕРКО»

Козлодуй

Неделина Николова Желева

Пловдив

Росен и Таньо Чиликови

с. Роза

Студио по балетно и танцово изкуство ансамбль «ФЕЕРИЯ»

Сандански

«Б2 БАЛЕТ», Рая и Деница Черневи, Илия Добрев, Амелия Красимирова, Михаела Минчева, Йола Карагеоргиева, Вяра Добрева, Денис Махмуд, Мария Иванова, Мартин Николаев

Силистра

«ТЕРПСИХОРА» Балет, Мина Павлинова Николова, Михаела Мирославова Пипева

София

Фолклорен танцов ансамбъл «СЛЪНЦЕ»

Суворово

«КАПРИЗ» Балет, Виктория Тошкова Петкова, Гергана Тончева Томова, Габриела Росенова Иванова, Габриела Ганчева Попова, Яница Радославова Цветкова, Мила Милкова Николова

Тервел

Вокална група «ВИВА», Петко Петров Станков, Деря Памук, Каролина Йорданова Делева, Антония Василева Калдарева

Тутракан

Балет «КИАРРА»

Търговище

University of Shumen «KONSTANTIN PRESLAVSKI», Детски танцов ансамбъл «ПЪРГАВЕЛЧЕ», Детска вокална група «ЗОРНИЦА», Детско-юношеско театрално студио «АНТРАКТ», Балетна школа при Обединена школа по изкуствата «АНАСТАС СТОЯНОВ», Вокална група «БУРАТИНО», Младежка театрално-вокална формация, Школа за класически танци, Рая Емилова Георгиева, Габриела Стефанова Стефанова, Мария Тихомирова Радева, Гергана Николаева Наумова, Зоя Благоева Атанасова, Милена Лалева, Христина Тодорова Костадинова, Венера Цветанова Иванова, Василена Неделчева Неделчева, Христо Йорданов Ганевски, Ива Николаева Георгиева

Шумен

Модерн балет «ДИВИ»

Чирпан

 

Творческое объединение «МеДеФиК»

Общественная организация "Источники будущего"
Украина, 65012, г.Одесса пер. Катаева 1/к.6
Тел./факс +38(0482)34-28-30,34-33-78 моб.|viber +38(067)489-16-11

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

Copyright©1997 medefik.com

.